15.05.2020 15:05 0 mike

Arka Gdynia szuka młodych talentów piłkarskich

Źródło: Arka Gdynia/Facebook

Wzorem ubiegłych lat, ruszył nabór do nowej grupy Stowarzyszenia Inicjatywa „Arka” dla rocznika 2014. Sześcioletni chłopcy, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną, mogą szeregi najmłodszych roczników żółto-niebieskich.

Wielu chłopców marzy o tym, by pójść w ślady Roberta Lewandowskiego i łączyć pasję do sportu z karierą zawodową. Nawet jeśli nie do końca uda się spełnić te marzenia, to i tak warto już od najmłodszych lat poświęcać jak najwięcej czasu na aktywność fizyczną. Regularny trening piłkarski to idealna ku temu sposobność.

Kandydaci na piłkarzy mogą się zgłosić do gdyńskiej Arki w dniach 30–31 maja. Testy naborowe będą przeprowadzone na boisku treningowym przy ulicy Nauczycielskiej 9 w Gdyni-Witominie.

Serdecznie zapraszamy zawodników, którzy aktualnie trenują w klubach sportowych oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją piłkarską przygodę – zachęcają przedstawiciele gdyńskiego klubu.

Rejestracja zawodników jest możliwa tylko przez internet, za pomocą formularza zgłoszeniowego. Uzupełniony dokument trzeba przesłać do 28 maja na adres [email protected]. Każdy rodzic zostanie poinformowany telefonicznie o terminie naboru. Treningi będą przeprowadzone w pełnym reżimie sanitarnym.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24