24.02.2020 14:35 0 Gol

Iwona Pavlovic poprowadzi taneczne mistrzostwa Polski w Rumi

Fot. Nadmorski24.pl/archiwum

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Polski FTS w 10 Tańcach i VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi. Imprezę 29 lutego i 1 marca poprowadzą Iwona Pavlovic wspólnie z Arkadiuszem Deierlingiem.

Już za chwilę, już za momencik „będzie tanecznie i kolorowo” – zachęca Creative Dance Rumia, jeden z organizatorów tanecznych mistrzostw w MOSiR Rumia przy ul. Mickiewicza. Główną atrakcją i punktem mistrzostw będzie oczywiście wieczorna Gala Mistrzostw Polski – zarówno sobotnia, jak i niedzielna, na której zaprezentują się finaliści Mistrzostw Polski, czyli najlepsze pary z całego kraju. Niedzielną Galę Wieczorną Mistrzostw poprowadzi dobrze wszystkim znana jurorka Tańca z Gwiazdami, Iwona Pavlovic, wspólnie z Arkadiuszem Deierlingiem.

Z przyjemnością chcielibyśmy was zaprosić do Rumi 29 lutego i 1 marca na Mistrzostwa Polski w 10-ciu tańcach w federacji tańca sportowego – mówi Arkadiusz Deierling.

Będzie bardzo tanecznie, bardzo kolorowe i bardzo pięknie, a my będziemy tam razem z wami – dodaje Iwona Pavlovic.

Dodajmy, że podczas dwudniowych rumskich mistrzostw pary wystartują w aż ośmiu kategoriach: Juniorzy 12–14 lat; Młodzież 16–18 lat; Młodzież Starsza 16–21 lat; Dorośli pow. 18 lat; Senior I; Senior II; Senior III i Senior IV. Młodsze kategorie zaprezentują się podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi, który będzie odbywał się przy Mistrzostwach Polski.

W sobotę (29 lutego) zawody rozpoczną się o godzinie 9:30, a na godzinę 18:30 zaplanowano galę wieczorną. Z kolei w niedzielę zmagania tancerzy będzie można obserwować od godziny 10:00. Gala wieczorna odbędzie się o godzinie 18:00. Wstęp na imprezę jest płatny. Całodniowy bilet kosztuje 40 zł, a miejsca przy stoliku – 110 zł.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24