20.02.2020 14:36 0 Gol

W Redzie ponownie samorządowcy zagrają w siatkówkę

Fot. Pixabay.com

Poznaliśmy termin już 24. edycji Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w siatkówkę. Do Redy reprezentacje urzędów z różnych zakątków kraju nad Wisłą przyjadą w kwietniu. Mistrzostwa odbędą się w dniach 16–19 kwietnia.

Codzienna praca, jak również życie wymaga od nas, działaczy samorządowych, ogromnej koncentracji i wysiłku. Szczególnie właśnie praca dla dobra społeczności samorządowych, gdzie każda złotówka ma odbicie często w pojedynczym, ludzkim losie, jest przyczyną ogromnych napięć i niebywałego stresu. Pozwólcie więc sobie na nomen omen „odskok” od tej szarej rzeczywistości i weźcie udział w XXIV Mistrzostwach Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej w Redzie – zachęcają organizatorzy.

Arenami zmagań drużyn stworzonych przez pracowników urzędów miejskich, gminnych lub starostw będą cztery redzkie hale sportowe: SP nr 4, PZS, SP nr 3 oraz SP nr 2. Mistrzostwa rozgrywane będą w trzech kategoriach wiekowych: OPEN, 45+ (rocznik 1975 i starsi), 50+ (rocznik 1970 i starsi).

Wymagany jest udział minimum sześciu drużyn w danej kategorii wiekowej. W przypadku niezgłoszenia się wystarczającej liczby zespołów do danej kategorii, zgłoszone drużyny zostaną zakwalifikowane do kategorii niższej – tłumaczą organizatorzy mistrzostw.

Dodajmy, że klasyfikacji medalowej wszech czasów w kategorii Open lideruje Urząd Miasta Milicz, który w swoim dorobku ma 13 medali, w tym siedem złotych. W kat. 45+ na pierwszym miejscu znajduje się Starostwo Powiatowe w Białogardzie z czterema złotymi krążkami na koncie. Natomiast Urząd Miasta Zabrze to z koli najbardziej utytułowany zespół w kategorii 50+ z trzema medalami (dwa złote i srebrny).

Chęć uczestnictwa należy zgłaszać do 29 marca, do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie. Udział w zawodach jest płatny.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24