15.02.2020 19:09 1 raz

Sokół 'ustrzelony'! Historyczne zwycięstwo Tytanów

fot. Mieszko Weltrowski/TTM

Tytani Wejherowo po raz pierwszy w historii wygrali mecz w ramach rozgrywek I ligi piłki ręcznej. Po wyrównanej walce z wyżej notowanym w tabeli Sokołem Kościerzyna, mecz zakończył się wynikiem 27-23.

Sobotnim (15 lutego) przeciwnikiem Tytanów Wejherowo w rozgrywkach I ligi piłki ręcznej był zespół z Kościerzyny. W pierwszej rundzie rozgrywek, wejherowianie ulegli na wyjeździe Sokołowi 26:19, by później zrewanżować się we własnej hali w rozgrywkach Pucharu Polski – 31:24.

Oba zespoły dzieli spora różnica punktowa, Sokół zgromadził ich do tej pory 18, natomiast Wejherowianie tylko 1. Nie możemy jednak mówić, że stoimy na straconej pozycji, ponieważ w sporcie wszystko jest możliwe, a determinacji nam nie brakuje - zapowiadali działacze Tytanów Wejherowo. - Szczególnie biorąc pod uwagę wspaniałą publiczność, która raz za razem zbiera pochwały za wspaniałą atmosferę jaka towarzyszy meczom w Wejherowie.

fot. Mieszko Weltrowski/TTM fot. Mieszko Weltrowski/TTM fot. Mieszko Weltrowski/TTM fot. Mieszko Weltrowski/TTM fot. Mieszko Weltrowski/TTM fot. Mieszko Weltrowski/TTM fot. Mieszko Weltrowski/TTM fot. Mieszko Weltrowski/TTM fot. Mieszko Weltrowski/TTM

I tym razem doping wejherowskiej publiczności poniósł Tytanów do historycznego zwycięstwa. Co prawda do przerwy gospodarze przegrywali 11-12, ale w drugiej części meczu to oni rzucili więcej bramek, by ostatecznie wygrać 27-23.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24