26.01.2020 20:57 3 Kwt

Mieszkanki Rumi nauczą się bronić

zdjęcie ilustracyjne/archiwum

Już od poniedziałku (27 stycznia) można zapisywać się na bezpłatne szkolenie z samoobrony dla kobiet. Liczba miejsc jest ograniczona.

Najlepiej byłoby nie przekonywać się osobiście o swoich umiejętnościach samoobrony, jednak w sytuacji kryzysowej mogą się one przydać. Świadomość tego typu zagrożeń jest coraz większa.

Warsztaty skierowane są do kobiet, które chcą poczuć się bezpiecznie, chcą trenować samoobronę, które chcą bezpiecznie wracać do domu - wyjaśnia Tomasz "Miyagi" Szewczak.

Podczas zajęć rumianki mogą się nauczyć m.in. chwytów obronnych oraz ciosów i kopnięć. Zajęcia prowadzi Tomasz "Miyagi" Szewczak, instruktor samoobrony, sztuk walki, boksu i czynny funkcjonariusz służb mundurowych.

Jest to trzecia edycja kursu. Dwie pierwsze cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród pań, z czego jesteśmy tutaj bardzo zadowoleni. Zapisy do trzeciej edycji kursu ruszają w poniedziałek (27 stycznia). Od godziny 9:00 można wysyłać w wiadomości prywatnej na profilu Facebookowym Defender30. Należy podać w tej wiadomości swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu i adres email - dodaje Tomasz "Miyagi" Szewczak.

Z warsztatów skorzystało już do tej pory około 70 osób. Panie, które ukończą kurs otrzymają specjalny certyfikat.

Będzie to 10 spotkań, każde spotkanie będzie trwać po około 1,5 h – dodaje Tomasz "Miyagi" Szewczak.

Przed uczestniczkami niełatwe zadanie, ale mają dobrych kompanów. Profesjonalnie podejście trenera i jego pomocnika sprawiają, że panie na zajęciach będą miały dobrą opiekę. Zajęcia odbywać się będzie na terenie Domu Kultury Janowo w każdy piątek. Pierwsze spotkanie zaplanowano już na luty.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24