25.11.2019 11:37 5 Gol

Kowalski: 'Ile byliśmy w stanie zagrozić bramce rywala, na tyle to robiliśmy'

Fot. Gkskatowice.eu

W 19. kolejce II ligi Gryf Wejherowo przegrał na wyjeździe z GKS Katowice 0:4. „Ile byliśmy w stanie zagrozić bramce przeciwnika i stwarzać sobie sytuacje, na tyle to robiliśmy” – powiedział na pomeczowej konferencji szkoleniowiec wejherowian.

Więcej o tym meczu pisaliśmy tutaj. Poniżej zamieszczamy wypowiedzi z pomeczowej konferencji prasowej obu szkoleniowców.

Łukasz Kowalski, trener Gryfa Wejherowo:

Pozostaje mi pogratulować. GKS jest najlepiej grającą drużyną w tej lidze. Zdecydowanie jest lepszy od Widzewa. Podobnie jak Resovia. Nie słodzę, ale taka jest prawda. Ile byliśmy w stanie zagrozić bramce przeciwnika i stwarzać sobie sytuacje, na tyle to robiliśmy. Natomiast samym Heblem nie da się strzelić i wygrać meczu. Tych najładniejszych swoich akcji GKS nie zakończył bramką. A te, po których padły gole, były w dużej mierze po indywidualnych błędach. Zdaję sobie z tego sprawę, że wynik mógłby być wyższy. Jeszcze raz gratuluję trenerowi roboty, bo naprawdę miło się to ogląda. Szkoda, że przegraliśmy tak wysoko.

Rafał Górak, trener GKS Katowice:

– *Parę razy graliśmy przeciwko sobie. Wiem, jaki charakter ma trener, i nie jest łatwo potem tak pogratulować. Tym bardziej to doceniam i szanuję. Więcej nie ma co mówić. Musimy dalej pracować. Jedziemy do Bytovii, która u nas wygrała. Teraz my postaramy się tam zwyciężyć”.

Dodajmy, że Gryf Wejherowo po 19. kolejkach w tabeli wyprzedza tylko o jeden punkt Legionovę Legionowo, która ma jeden mecz rozegrany mniej. Przed przerwą zimową w 2019 roku czeka nas jeszcze jedna seria spotkań w II lidze.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24