09.11.2019 13:20 1 NW/UG Kosakowo

Gmina Kosakowo organizuje konkurs '11 listopada Twoimi Oczami'

Fot. archiwum

Gmina Kosakowo organizuje konkurs pn. „11 listopada Twoimi Oczami”. Wystarczy zrobić zdjęcie bądź wykonać pracę plastyczną, których tematyka będzie związana ze zbliżającą się 101. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pokażmy w jaki sposób świętuje się w naszej gminie odzyskanie niepodległości. Udokumentujmy lokalny patriotyzm i pokażmy naszą Małą Ojczyznę w biało-czerwonych barwach – tak do wzięcia udziału w konkursie zachęca gmina Kosakowo.

Konkurs ma promować oraz wzmacniać identyfikację regionalną oraz rozbudzać patriotyzm lokalny, wśród mieszkańców gminy. Ponadto pozytywnie wpłynąć na kreatywność i wyobraźnię młodych talentów.

W ramach konkursu przesłać można nie tylko fotografię ale także krótki film wideo bądź pracę plastyczną. Wystarczą chęci i ciekawy pomysł.

Jak czytamy w regulaminie: prace konkursowe należy opublikować w komentarzach pod postem dotyczącym konkursu(post z 6 listopada) od chwili ogłoszenia do 12 listopada 2019r. do godz.15:00.

Nadesłane prace ocenione zostaną przez jury pod kątem zgodności tematycznej, jakości wykonania, oryginalności i stopnia trudności. Wygrać może tylko pięć osób. Przewidziano jednak również wyróżnienia w kategorii „nagroda publiczności”, które otrzymają ci, z największą liczbą polubień na facebooku.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 14 listopada 2019 o godz.14:14.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajduje się w regulaminie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24