22.09.2019 13:02 2 Kwt

Artur Andrus z najnowszym recitalem kabaretowym w Wejherowie

mat.prasowe

Artur Andrus wystąpi w Wejherowie. Satyryk zaprezentuje recital kabaretowy "Sokratesa 18" już 1 października o godzinie 19.00 w Wejherowskim Centrum Kultury.

Na najnowszy recital kabaretowy Artura Andrusa złożą się znane, lubiane utwory, będące przebojami piosenki kabaretowej. Nie zabraknie również nowych piosenek, pochodzących z premierowego albumu pt. „Sokratesa 18”.

Traktują one o podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie, o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać – informują organizatorzy wydarzenia.

Artyście będą towarzyszyć tacy muzycy, jak Wojciech Stec (fortepian, gitara), Łukasz Borowiecki (kontrabas, akordeon), Łukasz Poprawski (saksofony, klarnet) i Paweł Żejmo (perkusja).

Bilety do nabycia w kasie WCK i on-line poprzez stronę Wejherowskiego Centrum Kultury oraz serwisy internetowe: www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24