30.06.2019 21:45 0 Kwt/Arka Gdynia

Arka przegrywa sparing z Pogonią Szczecin

źródło: Arka Gdynia

W niedzielę Arka przegrała w Gniewinie mecz sparingowy z Pogonią Szczecin. Portowcy wygrali spotkanie 4:1, trzy trafienia zdobyli już w pierwszych 20 minutach meczu.

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1:4 (0:3)

Bramki: Samanes 51' - Kozłowski 8', Buksa 16', Benyamina 21', Kozulj 80'

Arka (1. połowa): Steinbors - Zbozień, Danch, Maghoma, Wawszczyk - Busuladzić - Stępień, Cvijanović, Aankour, Młyński - Kolev

Arka (2. połowa): Krzepisz - Olczyk, Deja, Helstrup, Marciniak - B.Nowicki - Antonik, Nalepa, Samanes, Banaszewski - Siemaszko

Pogoń: Stipica (46' Bursztyn) - Bartkowski, Zech (46' Drygas), Łasicki, Matynia, Kozłowski, Pawłowski, Listkowski, Hostikka, Buksa, Benyamina

Pogoń (od 62. minuty): Bursztyn - Stec, Drygas, Triantafyllopoulos, Nunes - Podstawski (89' Smoliński), Kozulj, Guarrotxena, Frączczak, Benedyczak, Manias

Żółta kartka: Podstawski