26.06.2019 12:16 0 Gol

Z Huragana do Gryfa. Igor Biedrzycki nowym piłkarzem żółto-czarnych

Fot. Nadmorski24.pl

Gryf Wejherowo cały czas wzmacnia się przed startem sezonu 2019/2020. Trzecim, nowym piłkarzem, który zasilił kadrę żółto-czarnych, został Igor Biedrzycki. Ostatnio bronił barw Huragana Morąg.

Igor Biedrzycki urodził się 17 stycznia 1993 roku. 26-letni obrońca, mierzący 182 cm wzrostu, swoje pierwsze piłkarskie kroki jako junior stawiał w Naki Olsztyn. Natomiast pierwszym klubem, w którym zasmakował seniorskiej piłki, była Mrągowia Mrągowo. W swoim futbolowym CV Biedrzycki ma wpisane też występy w takich zespołach, jak Stomil Olsztyn, Sokół Ostróda, Znicz Pruszków oraz Huragan Mrągowo, którego barw bronił w minionym sezonie.

W sezonie 2018/2019 na murawie boiska spędził łącznie 2442 minuty, grając w 28 spotkaniach III ligi i dwóch pucharowych. W ligowych starciach strzelił cztery bramki i został ukarany czterema żółtymi kartkami oraz jedną czerwoną kartką.

Przypomnijmy, że wcześniej Gryf Wejherowo związał się już z 22-letnim pomocnikiem Filipem Szewczykiem i 23-letnim obrońcą Tomaszem Wojcinowiczem. Natomiast z klubem ze Wzgórza Wolności pożegnali się: Piotr Kołc, Krzysztof Wicki i Paweł Brzuzy (wzmocnili szeregi Sokoła Ostródy), Dawid Rogalski (trenuje z GKS Tychy), Paweł Ewertowski (Olimpia Grudziądz) i Maciej Koziara (Miedź Legnica).

Nowy sezon II ligi wystartuje w weekend 27–28 lipca. Na inaugurację Gryf Wejherowo podejmie łódzki Widzew. Co ciekawe, od tego sezonu sympatycy żółto-czarnej drużyny będą mogli emocjonować się też występami drugiego zespołu WKS-u. Gryf ma także wystartować w rozgrywkach A-Klasy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24