25.06.2019 11:34 5 mike

Food trucki ponownie zaparkują w Redzie

Fot. archiwum/mat. pras.

Już w najbliższy weekend (29–30 czerwca) w Redzie odbędzie się Zlot Food Trucków. To pierwsza w tym roku i największa impreza w mieście. Na zlot zapraszają organizacja Futraki i Fabryka Kultury w Redzie.

Impreza odbędzie się w Parku Miejskim w Redzie przy Miejskim Domu Kultury. Jak zapewniają organizatorzy, będą „kusić mieszkańców zapachami wspaniałych potraw przyrządzanych przez prawdziwych pasjonatów kulinariów”.

To najlepsze zaproszenie do ucztowania w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją będzie kilkanaście food trucków – aut przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków – czytamy w zaproszeniu na festiwal.

Mat. pras.

W każdym z aut, które zaparkują w Redzie, będzie można znaleźć oryginalne potrawy, takie jak meksykańskie buritto, dania kuchni azjatyckiej, burgery, słodkie churrosy czy lody tajskie. Wszystkie będą przygotowane ze świeżych, sezonowych produktów. Link do wydarzenia dostępny jest tutaj.

Lista food trucków, które pojawią się w Redzie

Bollywood Lounge – dania kuchni indyjskiej

Churros&Companeros – hiszpańskie churros

Doggy Style – najlepsze hot dogi

PAN FRYTA – frytki belgijskie

Foodtruck "FIRE FOOD" – grillowane kawałki kurczaka

Le mini lemoniada – lemoniada molekularna

Lodandroll – lody tajskie

Pan Burger – amerykańskie burgery

SMAKI ULICY – grillowane ciabatty

Szama-Man – kofty wołowe

Dla naszych czytelników mamy pięć voucherów, które będzie można wykorzystać w dowolnych food truckach. Aby wziąć udział w konkursie na naszym profilu facebookowym, wystarczy odpowiedzieć na łatwe pytanie pod postem konkursowym. Życzymy powodzenia i dobrej zabawy!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24