17.06.2019 12:01 0 Mat. red. Artykuł sponsorowany

Spędź niezapomniane chwile w domku letniskowym

Mat. pras.

Zbliżające się wakacje to bez wątpienia czas, kiedy pragniemy przenosić wszelkie uroczystości na świeże powietrze. Imprezy organizowane na dworze cieszą się coraz większą popularnością, a jedyną ich wadą jest zależność od pogody. Co zrobić, aby nie dać pokrzyżować swoich planów tak niezależnym czynnikom, jak kaprys Matki Natury? Z odpowiedzią przychodzą domki letniskowe, które gwarantują nam, że nawet deszcz nie przeszkodzi w świętowaniu.

Taka forma zabudowy ogrodowej pozwala nam nie tylko na wyprawianie przyjęć, ale również może służyć jako miejsce naszego wypoczynku, ale także jako pomieszczenie na rowery i inne sprzęty.

Najlepszy domek letniskowy

Ofert odnośnie do sprzedaży domków letniskowych jest dość sporo, ale czy wszystkie są warte uwagi? Czym kierować się przy wyborze naszego domku oraz co zagwarantuje nam trwałość i jakość naszej konstrukcji? Próbując odpowiedzieć na to pytanie, przybliżmy firmę Eko Architektura, która jest liderem wiodącym na rynku tego typu produktów. Pomimo ponad 10-letniego doświadczenia, firma jest nowoczesna i zapewnia innowacyjne rozwiązania, jednocześnie dbając o każdy szczegół, jeśli chodzi o jakość i estetykę. Firma specjalizuje się nie tylko w domkach letniskowych – przygotowuje również wiaty, garaże, sauny zewnętrzne oraz domy całoroczne z izolacją. Tak kompleksowa usługa świadczy o fachu i profesjonalizmie.

Dlaczego firma Eko Architektura?

Oprócz dużego doświadczenia i swojej pozycji na rynku, firma Eko Architektura to dobry wybór, ze względu na krótki czas realizacji zamówień, gwarancję najniższych cen oraz doskonała jakość swoich produktów. Firma podchodzi indywidualnie do każdego klienta, dbając o szczegóły i zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Czas realizacji zamówienia od momentu otrzymania to około 4–6 tygodni. Eko Architektura to firma, dla której zestaw premium to standard – oferują najlepsze rozwiązania, nie podnosząc cen swoich produktów.

Aby jeszcze bardziej przybliżyć temat domków letniskowych i firmy Eko Architektura, przeprowadziliśmy wywiad z Przemysławem Balcewiczem, dyrektorem firmy.

Dzień dobry, Panie Przemysławie. Bardzo dziękujemy, że wykazał Pan zainteresowanie i zgodził się udzielić nam wywiadu. Chcielibyśmy, aby przybliżył nam Pan temat domków letniskowych, które produkuje Pańska firma.

Dzień dobry, cieszę się, że wybrał Pan akurat naszą firmę. Chętnie odpowiem na Pana pytania i postaram się przedstawić rynek domków letniskowych. Na początku chciałbym przybliżyć Panu naszą firmę – zajmujemy się produkcją produktów z drewna już od ponad 10 lat. Nasza firma zatrudnia najlepszych specjalistów, korzystamy z najbardziej zaawansowanych metod produkcji, aby nasze produkty spełniały oczekiwania i były ikoną jakości i stylu. Produkujemy nie tylko domki letniskowe, ale również produkty takie jak wiaty, garaże czy altany.

Przyznam, że sporo dowiedziałem się o Pana firmie jeszcze przed wywiadem. Panie Przemysławie, proszę mi powiedzieć, czemu Wasze wyroby z drewna są tak popularne? Czemu zawdzięczacie sobie sukces?

Nasze produkty zyskały popularność dzięki swojej konkurencyjnej cenie, dobrej jakości i przede wszystkim krótkiemu okresowi oczekiwania na zamówienie. Nasi specjaliści bez przerwy badają rynek, jeśli chodzi o ceny konkurencji i na bieżąco dostosowują naszą ofertę. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, pomimo indywidualnych projektów. Nasze produkty zyskały popularność również dzięki wielofunkcyjności – taki domek letniskowy może służyć nie tylko jako miejsce wypoczynku, ale również jako magazyn na sprzęt ogrodowy, biuro czy miejsce do ćwiczeń czy spa.

Jakiej wielkości mogą być domki letniskowe, które przygotowujecie?

Tak naprawdę jedynym limitem jest tutaj potrzeba naszego klienta – nasze domki mogą być wielkości od 1 metra kwadratowego do nieograniczone metrażu. Wszystko zależy od potrzeb oraz oczekiwań. Drewniane domy letniskowe mogą być zarówno parterowe, jak i piętrowe – wszystkie znajdują się w naszej ofercie. Warto zaznaczyć, że zajmujemy się nie tylko domkami sezonowymi (posiadającymi jedną ścianę), ale również domami drewnianymi z ocieplanymi ścianami, które zazwyczaj są dużo większe niż te letniskowe.

Myślę, że przybliżył Pan swoją firmę i temat domków letniskowych. To tyle jeśli chodzi o pytania z mojej strony, jeszcze raz chciałbym Panu bardzo podziękować za poświęcony czas.

Ja również dziękuję za wywiad. Pozdrawiam.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24