07.06.2019 13:53 9 Gol

Wicki, Brzuzy i Kołc pożegnali się z Gryfem Wejherowo

Fot. Sokół Ostróda

Trzecioligowy Sokół Ostróda będzie nowym pracodawcą Pawła Brzuzego, Piotra Kołca i Krzysztofa Wickiego, którzy postanowili pożegnać się z Gryfem Wejherowo. Dwóch pierwszych związało się z nowym klubem dwuletnimi kontraktami, a Wicki – roczną umową.

Krzysztof Wicki to wychowanek Gryfa Wejherowo, którego barw, poza krótkim epizodem w III-ligowym KS Chwaszczyno, bronił przez całą swoją dotychczasową piłkarską karierę. W poprzednim sezonie w II lidze 29-latek rozegrał 27 spotkań i zdobył dziewięć bramek.

Grający na pozycji środkowego obrońcy i mierzący 196 cm wzrostu zawodnik związał się z Sokołem Ostróda kontraktem od 1 lipca br. do 30 czerwca 2020 roku.

Z kolei Paweł Brzuzy jest wychowankiem Arki Gdynia. Ale jest też doskonale znany kibicom ze Wzgórza Wolności. W sezonie 2018/2019 w barwach Gryfa rozegrał 33 spotkania. 26-latek gra przede wszystkim na pozycji prawego obrońcy. Z Sokołem związał się do 30 czerwca 2021 roku.

Również 2-letnią umowę z klubem z Ostródy podpisał kapitan WKS-u Piotr Kołc. Defensywny pomocnik w żółto-czarnych barwach występował przez 8,5 sezonu rozgrywając 252 mecze. W zakończonym sezonie 2018/19 wystąpił w 29 meczach i zdobył pięć bramek.

Doświadczony zawodnik, obok występów na boisku, dołączy także do sztabu szkoleniowego ostródzkiej drużyny – informuje Sokół Ostróda.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24