17.05.2019 13:42 35 mike/KPP Wejherowo

Zatrzymano 17-latka, który miał handlować narkotykami

Fot. KPP Wejherowo

W minioną środę (15 maja) kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali 17-latka, w związku z posiadaniem narkotyków. W trakcie ustaleń okazało się, że mógł on także handlować narkotykami. Nastolatek usłyszał już zarzuty, grozi mu do 10 lat więzienia.

Podczas przeszukania mieszkania 17-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego policjanci znaleźli 80 gramów amfetaminy. To jednak nie wszystko.

W trakcie pracy nad sprawą mundurowi ustalili, że zatrzymany także udzielał narkotyki innym osobom, w tym osobie małoletniej. Ujawnione środki zostały zabezpieczone do sprawy. 17-latek został osadzony w policyjnej celi – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Podejrzany usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania ich, w tym osobie małoletniej, w celu uzyskania korzyści majątkowej. Jest to przestępstwo, za które grozi kara do 10 lat więzienia. Na razie wobec 17-latka zastosowano sankcję w postaci dozoru policyjnego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24