14.05.2019 08:00 5 Mat. red. Artykuł sponsorowany

Jumpcity Rumia – nowe atrakcje i wejście tylko za 19 złotych

Mat. pras.

Ponad 50 trampolin, baseny z gąbkami, ścianki wspinaczkowe, arena dodgeball, kosze do ćwiczenia wsadów, ścieżki akrobatyczne i wiele innych atrakcji czeka na gości Parku Trampolin Jumpcity w Rumi i Gdyni.

To największe tego typu parki w regionie i doskonałe miejsce, by przekonać się, jak wygrać z grawitacją. Na 2 tys. m kw. można poczuć się jak prawdziwy akrobata i spełnić marzenia o lataniu. W ofercie znajduje się m.in. olbrzymi basen z gąbkami, jedna z największych trampolin sportowych w Polsce, ścieżki akrobatyczne, tor przeszkód Ninja Box, strefa gladiatorów oraz zupełna nowość Trail Blazer – to olbrzymia elektroniczna ścianka wspinaczkowa, połączona z grą zręcznościową na czas oraz możliwością rywalizacji ze znajomymi – wylicza Adrian Lachowicz z Jumpcity. Uzupełnieniem oferty parków jest strefa gastronomiczna z włoską kawą oraz zdrowymi przekąskami.

Mat. pras.

Park trampolin jest idealnym miejscem rozrywki zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z akrobatyką, jak i dla zaawansowanych adeptów wysokich skoków.

Nasze atrakcje są przewidziane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Trenerzy nauczą robienia salta rodziców oraz ich pociechy. Dzięki temu rodzic może bawić się razem z dzieckiem lub pozostawić je na trampolinach pod opieką trenera, a samemu odpocząć, napić się dobrej kawy i zjeść kawałek ciasta. Nasi goście mogą też bezpłatnie korzystać z wi-fi – zaznacza Adrian Lachowicz.

Mat. pras.

Dodatkowo w maju warto skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej.

Godzina skakania w park w Rumi i Gdyni w dni robocze kosztuje zaledwie 19 zł – zachęca Adrian Lachowicz. Co ważne, opiekun z dzieckiem do ukończenia 7. roku życia skacze na jednym bilecie. Bilety online są dostępne pod tym linkiem.

Mat. pras.

Warto również zwrócić uwagę na nową ofertę urodzin dla dzieci.

Wprowadziliśmy nowe pakiety z prezentami i upominkami dla solenizanta i jego gości, jak również nowe usługi – możliwość wynajęcia fotografa lub filmowca, który upamiętni ten szczególny dzień – dodaje Adrian Lachowicz.

Mat. pras.

Jumpcity to nie tylko parki trampolin. To również marka "Robię salto", zaopatrująca fanów wysokich skoków w odzież, plecaki i inne gadżety projektowane oraz szyte wyłącznie w Polsce, dostępne w sprzedaży w parkach.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24