11.02.2019 13:20 1 PM

Rozszerzone źrenice nie umknęły uwadze policjantów

KPP Wejherowo

Rozszerzone źrenice jednego z kierowców zwróciły uwagę policjantów, którzy zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że 23-latek jest pod wpływem narkotyków. Co więcej, miał przy sobie środki odurzające.

Policjanci z komisariatu w Szemudzie w niedzielę w nocy zatrzymali do kontroli drogowej 23-letniego kierowcę volkswagena.

Funkcjonariusze zwrócili uwagę na jego rozszerzone źrenice. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna w portfelu miał zwitek foli z białym proszkiem. Sprawdzenie testerem wykazało, że była to amfetamina – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Policjanci pojechali z zatrzymanym na badanie krwi, które określi dokładną ilość narkotyków w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy.

Niebawem 23-latek zostanie przesłuchany i niewykluczone, że usłyszy zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz kierowania pod ich wpływem. Za oba przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24