08.12.2018 20:05 12 mike

Tragiczny finał poszukiwań 24-latki z gminy Skarszewy

Fot. Itaka

Zakończyły się poszukiwania 24-letniej Roksany R., mieszkanki gminy Skarszewy (powiat starogardzki). W sobotę (8 grudnia) płetwonurkowie znaleźli na dnie pobliskiego jeziora samochód. Policja potwierdziła, że było w nim ciało poszukiwanej.

Na razie nie wiadomo, jakie były okoliczności tej tragedii. Trwają intensywne czynności pod nadzorem prokuratora, których celem jest odtworzenie ostatnich chwil życia kobiety. Śledztwa na pewno nie ułatwia fakt, że w pobliżu nie ma zbyt wielu kamer monitoringu.

Przypomnijmy – 24-letnia Roksana R., mieszkanka gminy Skarszewy (powiat starogardzki), zaginęła na początku grudnia 2018 roku. Fundacja ITAKA poinformowała, że może ona potrzebować pilnej pomocy. Wiadomo, że kobieta było ostatni raz widziana 3 grudnia przed południem. Wyszła z domu i wsiadła do czerwonego volkswagena golfa IV na wielkopolskich tablicach rejestracyjnych, a później odjechała w nieznanym kierunku. Od tego czasu zaginiona nie skontaktowała się z rodziną.

Na portalu kryminalnapolska.pl czytamy, że kobieta zaginęła dwa dni po ślubie. Wyszła rano z domu z zamiarem pojechania do sklepu po bułki. Nie zabrała ze sobą telefonu ani portfela. Zostawiła również karty płatnicze.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24