08.11.2018 13:47 80 PM

Skradziono samochód wart 200 tysięcy złotych. Wysoka nagroda dla informatora

Źródło: Facebook

Czarny Nissan GT-R z 2011 roku został skradziony z jednego z wejherowskich parkingów. Właściciel auta o zdarzeniu powiadomił policję. Ogłosił również, że za pomoc w znalezieniu samochodu oferuje 20 tysięcy złotych.

W środę (7 listopada) o 22:07 z parkingu między ulicą Pucką a Wałową w Wejherowie skradziono drogi sportowy samochód. Auto ma 697 koni mechanicznych, a jego przebieg to 100 tysięcy kilometrów.

Prawdopodobnie zrobiła to osoba w białych dresach w czarnej kurtce z kapturem, samochód jechał przez ulicę Rzeźnicką, potem w kierunku nowego kina, później informacje z kamer się urwały, udał się najprawdopodobniej w okolice Szemuda czy Nowego Dworu Wejherowskiego – mówi Kacper Szotrowski, właściciel auta.

Numer rejestracyjny samochodu to GWE 0817J. Auto jest bardzo głośne, być może ktoś słyszał je w nocy. Właściciel Nissana za pomoc w znalezieniu auta oferuje niebagatelną kwotę.

Nagroda jest o wartości 20 tys. zł w gotówce dla osoby, która naprowadzi mnie albo policję do tego, gdzie ten samochód może być – dodaje Kacper Szotrowski.

W przypadku posiadania informacji o kradzieży można kontaktować się z policją bądź z właścicielem auta pod numerem telefonu: 696 327 099.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24