02.11.2018 20:09 3 Rzecznik prasowy KS TYTANI - Dariusz Jankowski

Tytani Wejherowo: Przedłużyć zwycięską serię

mat.pras.

W najbliższą sobotę (3 listopada) o godzinie 18:00 w wejherowskiej Samochodówce, kibice Tytanów, będą mogli poczuć kolejną porcję emocji. Do Wejherowa przyjeżdża silna drużyna Szczypiorniaka Gniezno.

Pierwotnie obydwie drużyny miały rywalizować ze sobą we wrześniu w pierwszej kolejce ligowej, jednak na prośbę gości, mecz został przeniesiony właśnie na najbliższą sobotę. Szczypiorniak to bardzo wymagający przeciwnik i choć w pierwszych dwóch meczach schodził z parkietu w roli przegranego, to już kolejne cztery pewnie wygrywał. Gnieźnianie w swoich szeregach mają tak doświadczonych graczy jak Artur Dymkowski czy Szymon Sobański, dlatego zdaniem trenera żółto-czerwonych Piotra Rembowicza, mecz ten będzie dla nich bardzo wymagający:

Nasz najbliższy przeciwnik to bardzo solidna drużyna. Przegrała w tym sezonie zaledwie dwukrotnie, w tym z liderem tabeli. Z moich obserwacji mogę powiedzieć, że grają bardzo dobrą, ułożoną i solidną piłkę, dlatego będzie to dla nas bardzo wymagający rywal. Mam nadzieję, że moja drużyna dobrą grą w obronie, a także w kontrataku zapewni nam zwycięstwo oraz trzy punkty. Na pewno zrobimy wszystko, aby się to udało. Niestety w tym tygodniu są święta, zatem treningi nam odejdą, ale jak wspomniałem wcześniej, postaram się przygotować drużynę tak, abyśmy to my schodzili z parkietu w roli zwycięzcy. W dalszym ciągu nie będziemy mogli skorzystać z gry Radosława Sałaty, a także Tomasza Lewandowskiego, dlatego szansę gry dostaną inni zawodnicy.

Tytani z sześcioma zwycięstwami na koncie, zajmują obecnie drugie miejsce w lidze. Lepszy od nich jest tylko Usar Kwidzyn który rozegrał jeden mecz więcej. Początek spotkania o godzinie 18. Wstęp jak zawsze darmowy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24