06.06.2018 13:17 0 mat. red.

Najdłużej wyczekiwana gala KSW – już w najbliższą sobotę!

Mat. pras.

W sobotę (9 czerwca) w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu odbędzie się gala KSW 44, określana jako najbardziej wyczekiwane starcie w historii polskiego MMA. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi TK Chopin.

Najsilniejszy człowiek świata, Mariusz Pudzianowski, zmierzy się z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW – Karolem Bedorfem. Który z pretendentów do tytułu okaże się mistrzem w wadze ciężkiej? W klatce spotkają się także Martin Zawada i Michał Materla. W wadze piórkowej powalczą Kleber Koike Erbst i Marcin Wrzosek. Do klatki wejdzie również Tomasz Oświeciński, który skrzyżuje rękawice z bośniacką supergwiazdą, Erko Junem. Rywalem Filipa Wolańskiego będzie Daniel Torres. Gracjan Szadziński zmierzy się z Paulem Redmondem, a irlandzki pionier Chris Fields przywita brazylijskiego bombardiera, Wagnera Prado. Zobaczymy również pojedynek dwóch czołowych zawodników wagi koguciej – Sebastian Przybysz zmierzy się z Dawidem Gralką.

Początek gali w sobotę o godzinie 19:00.

Zamów transmisję na żywo przez internet, logując się na swoje konto e-bok na www.tkchopin.pl, lub telefonicznie: 58 738 97 01. Oglądaj w TK Chopin na kanale 3 za 39,90 zł.

Gala 44 KSW w Ergo Arenie

Karol Bedorf vs. Mariusz Pudzianowski

Kleber Koike vs. Marcin Wrzosek

Michał Materla vs. Martin Zawada

Tomasz Oświeciński vs. Erko Jun

Filip Wolański vs. Daniel Torres

Gracjan Szadziński vs. Paul Redmond

Wagner Prado vs. Chris Fields

TBA vs. TBA

Dawid Gralka vs. Sebastian Przybysz


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...