21.10.2010 16:06 0

Porażka Lotosu w Polkowicach

Aż 20 punktami drużyna Lotosu Gdynia uległa w Polkowicach miejscowej drużynie CCC. Znacząca dla przebiegu całego spotkania była pierwsza kwarta, którą CCC wygrało aż 23:8. Pomimo wygrania drugiej części meczu 13:8, to po połowie gospodynie schodziły do szatni z 10 punktową przewagą.

Tuż po zmianie stron, znakomita gra Trofimowej oraz Carter spowodowała, że Polkowice "odskoczyły" gdyniankom. Trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 52:30. Pomimo wygrania czwartej części spotkania 2 punktami (19:17), Lotos Gdynia uległ 49:69.

Najwięcej punktów dla naszej drużuny zdobyły Milka Bjelica 11 oraz Sandora Irvin 9. Już w najbliższy piątek, 22 października nasze zawodniczki będą miały okazję na zrehabilitowanie się w Brzegu, gdzie zmierzą się z lokalną Odrą.