02.02.2017 13:00 0 Redakcja / mat. prasowe Artykuł sponsorowany

Szukasz pomysłu na własny biznes?

fot. pixabay.com

Coraz popularniejszą formą zarabiania pieniędzy staje się franczyza, dlatego też pochodząca z regionu firma Mentor poszukuje chętnych franczyzobiorców do współpracy.

Nie musisz mieć doświadczenia w branży. Wystarczy, że masz zapał i uważasz, że sprzedaż oraz doradztwo ubezpieczeniowe mogą być ciekawym pomysłem na własny biznes. Na zarabianie pieniędzy. Na życie.

Grupa Mentor działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od ponad dwudziestu lat. Współpracuje z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. W tym czasie obsłużyła tysiące klientów instytucjonalnych. Od niedawna rozpoczęła rozwijać poprzez multiagencję Mentor Ubezpieczenia Indywidualne sieć sprzedaży polis dla klientów indywidualnych. Jako franczyzobiorca będziesz mógł liczyć na szerokie wsparcie.

  • Jako Grupa Mentor obsługujemy ogromną liczbę różnych klientów, którzy czasami są zbyt mali dla obsługi przez dużego brokera i wtedy takich klientów chcemy skierować lokalnie do naszej sieci sprzedaży - mówi Krzysztof Gruszczyński, prezes zarządu Mentor Ubezpieczenia Indywidualne. - Nasz system jako pierwszy zakłada aktywne wsparcie i pomoc w zakresie pozyskiwania klientów. Dodatkowo chcemy też wykorzystać potencjał naszych klientów korporacyjnych, a właściwie ich pracowników, zachęcając ich do zakupu produktów oferowanych tylko przez naszą sieć sprzedaży - dodaje.

Tak może wyglądać Twoje biuro - mat. prasowe

Czego możesz oczekiwać na początek? Przede wszystkim bezpłatnych szkoleń przygotowujących do pracy w branży ubezpieczeniowej oraz pomocy w aranżacji biura (wizualizacja, dobór mebli, oznakowanie). Przez cały okres współpracy otrzymywać będziesz wsparcie marketingowe, pomoc dedykowanego opiekuna, który pomagać będzie Ci w codziennych działaniach. Atutem jest również prosty system rozliczeniowy (Ty sprzedajesz, a formalnościami zajmuje się Mentor).

Co ważne w początkowym okresie możesz również liczyć na konkretne, finansowe wsparcie Twojej działalności.

  • Zdajemy sobie sprawę, że kluczowe w tym biznesie jest pierwsze 12 miesięcy funkcjonowania. Dlatego chcemy wspomóc finansowo naszych franczyzobiorców w tym okresie konkretną kwotą wyrażoną w złotówkach - podkreśla prezes firmy

Aby nawiązać współpracę powinieneś posiadać lokal (własność lub wynajem), najlepiej na parterze oraz dysponować kwotą około 7 tys. zł, która zostanie przeznaczona na wyposażenie i oznakowanie biura. Rynek ubezpieczeniowy w Polsce wciąż się rozwija. Poza obowiązkowymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi coraz więcej ludzi sięga po inne produkty z tej branży. Warto więc rozważyć możliwość podjęcia współpracy z Mentorem.

Tak może wyglądać Twoje biuro - mat. prasowe

Jeżeli zainteresowała Cię ta propozycja, skontaktuj się z Maciejem Maćkowiakiem - Koordynatorem Sieci Zewnętrznej (tel. 533/801-524. [email protected]), który udziela wszelkich informacji dotyczących rozpoczęcia współpracy.

Więcej informacji o firmie znaleźć można na stronie mentorui.pl.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24