06.01.2017 11:32 0 Redakcja / pomorskie.eu

Gdynia szuka przedsiębiorczych mieszkańców

fot. pixabay.com

Rusza 15. edycja Gdyńskiego Biznesplanu. Konkurs jest skierowany do osób chcących realizować swoje pomysły i rozwijać własne firmy na terenie miasta. Na najlepszych, w każdej kategorii, czeka między innymi: 15 tysięcy złotych, liczne nagrody rzeczowe oraz szkolenia. Zgłoszenia przyjmowane są do końca stycznia.

Kreatywne osoby, planujące prowadzić własną działalność gospodarczą lub rozszerzyć istniejąca już firmę, mogą zgłaszać swoje pomysły w trzech kategoriach konkursowych: innowacyjne rozwiązania i technologie, przedsiębiorczy student oraz open.

Naszym celem jest zachęcenie pomysłowych i przedsiębiorczych osób do zrobienia pierwszego kroku na drodze ku realizacji swoich zawodowych celów. Spośród uczestników chcemy wyłowić prawdziwe talenty przedsiębiorczości, a do zgłoszenia w konkursie wystarczy tylko kreatywny i nietuzinkowy pomysł. Dobrze, by był innowacyjny w swojej dziedzinie i zaskakiwał świeżością – zachęca wiceprezydent Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała.

Uczestnicy konkursu, którzy przejdą do drugiego etapu zmagań, otrzymają od mentorów przede wszystkim profesjonalne wsparcie w postaci szkoleń i warsztatów. Podsumowaniem tego etapu będzie przygotowanie i złożenie biznesplanów opisujących projekt lub firmę. Spośród wszystkich prac jury wyłoni finalistów.

W ramach ubiegłorocznej edycji nagrodzone zostały projekty:

  • Scubaphone (urządzenie przeznaczone do komunikacji między nurkami),

  • odbojnice elektromagnetyczne,

  • Firelligent.pl – system pirotechniczny projektujący pokazy sztucznych ogni zsynchronizowanych z muzyką.

Zgłoszenia do konkursu Gdyński Biznesplan 2017 można składać do 31 stycznia 2017 roku za pomocą elektronicznego formularza na stronie GdyniaPrzedsiębiorcza.pl. Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24