04.10.2016 14:42 0 Redakcja/mat.pras

Masz pomysł na biznes? Weź udział w konkursie

fot. pixabay.com

Osoby mające pomysł na własny biznes, powinny zgłosić się do konkursu Pomorski Biznesplan, który wystartował w Wejherowie już po raz jedenasty. Jury konkursowe czeka na kreatywne pomysły do 23 października. Konkurs skierowany jest w szczególności do osób młodych, które chcą założyć lub rozwijać swoje przedsiębiorstwo.

Laureaci poza nagrodą pieniężną otrzymują wsparcie Urzędu Skarbowego oraz ZUS-u. Instytucje te obejmują początkujących biznesmenów swoją opieką, pomagając m.in. przy zakładaniu działalności gospodarczej. Pomocą służy również Powiatowy Urząd Pracy.

  • Efektem dobrego pomysłu na własny biznes jest nagroda pieniężna lub rzeczowa, wsparcie w rozpoczęciu działalności gospodarczej, bezpłatne szkolenia i konsultacje ufundowane przez partnerów projektu, a także udział kapitałowy przedsiębiorców w najciekawszych projektach – czytamy na stronie Pomorskiego Biznesplanu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 21 października bieżącego roku złożyć wniosek, wówczas kończy się pierwszy etap konkursu. Zasady uczestnictwa, regulamin konkursu oraz arkusz zgłoszeniowy znajdują się pod tym linkiem.

Organizatorem konkursu jest Regionalna Izba Przedsiębiorców NORDA, ul. 12 Marca 238/5, 84-200 Wejherowo.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24