14.10.2010 12:43 0

Turniej Gryf Wejherowo Cup zostaje odwołany

Turniej Gryf Wejherowo Cup zostaje odwołany, z jak wskazuje śledztwo dziennikarskie nacisków któregoś z prezydentów Wejherowa. Pan Prezydent poprzez swoje działania utrudnia, a wręcz uniemożliwia nam pracę wychowawczą z dziećmi i młodzieżą. Nasze Stowarzyszenie „Żółto – Czarni” w ostatnim czasie było atakowane za sprawy przez nas niezawinione, a dziś gdy nasza praca przynosi ogromne efekty, gdy organizujemy dla dzieci zawody sportowe oraz akcje dla mieszkańców naszego miasta i powiatu, to władza miejska uniemożliwia nam nasze działania. Jak inaczej możemy nazwać incydent związany z organizacją przez Stowarzyszenie turnieju piłkarskiego dla uczniów szkół podstawowych. Włożyliśmy w przygotowania dużo energii i serca, byliśmy świetnie przygotowani do tak dużego turnieju. Mamy wspaniałe nagrody, zaprosiliśmy Włodzimierza Lubańskiego, który zaproszenie przyjął, nie trzeba mówić kim ten człowiek jest i jak wielką satysfakcją było by dla najmłodszych piłkarzy poznanie tego piłkarskiego autorytetu. Uważamy, że jest to sytuacja, której normalny człowiek nie będzie wstanie pojąć .Co kierowało osobami, którzy za wszelką cenę próbują utrudnić nam życie? Do dnia 13 października mieliśmy zapewnienia i potwierdzenia wszystkich wejherowskich szkół o swojej obecności – turniej miał odbyć się 15 października. Jest nam naprawdę przykro, że niweczy się naszą ciężką, charytatywną pracę, że polityka bierze górę nad zdrowym rozsądkiem . Nie jest nam żal tego, że dopinając turniej na ostatni guzik, niejednokrotnie w odstawkę musiały iść nasze rodziny, że poświęcaliśmy dziesiątki godzin żeby dzieci były zadowolone, tylko właśnie tych dzieci które w większości o zawodach były już poinformowane przez swoich nauczycieli wychowania fizycznego. My jednak należymy do ludzi, którym takie działanie dodaje wiatru w żagle i nie podamy się naciskom ,obiecujemy że zorganizujemy turniej w późniejszym terminie .

Panie prezydencie proszę wyjaśnić teraz dzieciom i młodzieży dlaczego nie wezmą udziału w drugiej edycji turnieju Gryf Wejherowo Cup i dlaczego nie spotkają się z wielką gwiazdą polskiego futbolu – Włodzimierzem Lubańskim, który miał być naszym gościem honorowym na mającym odbyć się turnieju. Żądamy, aby Pan publicznie wyjaśnił swoje, bądź swoich zastępców zachowanie – dzieciom, rodzicom tych dzieci i nam – organizatorom.

Ze sportowym pozdrowieniem

Łukasz Nowaczyk Członek Stowarzyszenia Kibiców Gryfa Wejherowo „Żółto - Czarni”


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24