08.04.2011 09:15 0

Wejherowo: Żółto-czarni podejmą Gryf Słupsk

fot. Gryf Orlex Wejherowo

W ramach 19. kolejki spotkań III ligi Gryf Orlex Wejherowo przed własna publicznością rozegra spotkanie ze swoim imiennikiem – Gryfem Słupsk. Podopieczni trenera Wojciech Waśka zajmują trzecie miejsce w tabeli, by utrzymać tę pozycję powinni pokonać swojego sobotniego przeciwnika.

Gryf Słupsk mimo dobrego początku rundy wiosennej nadal znajduje się na przedostatnim – 15 miejscu w tabeli III ligi Bałtyckiej mając na swoim koncie15 punktów. Jednak zawodnicy ze Słupska są bardzo groźni, gdyż w pierwszych trzech spotkaniach zdobyli aż siedem punktów – może być to przestroga dla zawodników z Wejherowa, którzy zmierzą się z czerwono – niebiesko – białymi w najbliższą sobotę o godzinie 16.00. Przyjezdni, aby myśleć o utrzymaniu w lidze muszą w zasadzie wygrywać każde spotkanie, więc na pewno z takim nastawieniem wyjdą w sobotę na murawę boiska na Wzgórzu Wolności.

Gryf Orlex Wejherowo znajduje się na wysokim trzecim miejscu w tabeli mając na swoim koncie 30 zdobytych punktów, wyżej są tylko Błękitni Stargard Szczeciński oraz lider Bytovia Bytów. Przypomnijmy, że spotkanie to jest meczem podwyższonego ryzyka i bilety są tylko w przedsprzedaży. Organizatorzy spodziewają się przyjazdu około 70 osobowej grupy kibiców ze Słupska.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24