27.03.2011 11:48 0

Gdynia: Wisła : Lotos 1:0

W pierwszym spotkaniu półfinałowym Lotos Gdynia uległ na wyjeździe krakowskiej Wiśle 59:74.

23 punkty i 7 zbiórek Moniki Wright nie wystarczyły, aby pokonać głównego pretendenta do tytułu Mistrza Polski w sezonie 2010/11- Wisłę Can-Pack Kraków. Pierwsza kwarta należała do naszej drużyny (21:11), jednak w drugiej kwarcie sytuacja na boisku "odwróciła się". Gospodynie grały skuteczniej , doprowadzając do remisu po 33. Po powrocie z szatni podopieczne Jose Hernandeza znów grały bardzo skutecznie, odskakując gdynianką na kilka punktów. Jednak nasze zawodniczki zaczęły odrabiać straty i po 30 minutach przegrywały zaledwie 3 punktami (49:52). Wszystko miało rozstrzygnąć się w ostatniej kwarcie. po 4 minutach czwartej kwarty było po 57. Końcówka spotkania należała jednak do krakowskiej Wisły. Nicole Powell, Erin Phillips oraz Yelena Leuchanka swoimi celnymi rzutami wyprowadziły swoją drużynę na 13-punktowe prowadzenie, ktorego nie oddały już do końca.

Najskuteczniejszymi zawodniczami w naszej drużynie były: Monica Wright - 23 pkt (7 zbiórek) oraz Ketia Swanier 11 (7 zbiórek).

Sobotnie spotkanie nasza drużyna przegrała, jednak już w niedzielę o g. 16:00 będzie miała okazję zrewanżować się.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24