09.11.2014 10:35 0

Tytani nie przerwali złej passy

Nie udało się zwyciężyć na własnym boisku i przerwać złej passy, która ostatnio towarzyszy wejherowskim szczypiornistom. Tytani przegrali w Wejherowie z AZS UKW Bydgoszcz 24:25. Do przerwy 13:10.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Pierwsza połowa była wyrównana. Oba zespoły walczyły punkt za punkt, jednak to Tytani wyszli do szatni z przewagą. W drugiej części gry wejherowianie zwiększali swoją przewagę, wygrywali siedmioma punktami.

Nerwowa gra, wysyp żółtych kartek i rzutów karnych z pewnością nie pomagały drużynie z Wejherowa utrzymać wysoką przewagę. Tytani pogubili się, nie potrafili wyprowadzić skutecznej kontry. Każdy błąd, niecelne podanie były wykorzystywane przez AZS Bydgoszcz. Gościom udało się odrobić straty i kilka minut przed końcem meczu uzyskać jednopunktową przewagę.

W nadchodzącą sobotę Tytanie zmierzą się na wyjeździe z drużyną Alfa 99 Strzelno.