24.09.2014 18:30 0

Gryf Wejherowo odpada z Pucharu Polski!

Gryf Wejherowo przegrał z Błękitnymi Stargard Szczeciński 1:2. Po dwóch pewnych zwycięstwach i pechowym remisie w lidze, gryfici chcieli dostać się do kolejnej rundy, tym razem jednak nie udało się sprostać stawianym wymaganiom.

• Mecz obfitował w wiele, dogodnych sytuacji dla żółto-czarnych, jak i w mnogość błędów prowadzącego to spotkanie Kamila Waskowskiego. Wszyscy sympatycy wejherowskiego Gryfa z utęsknieniem czekali na kolejne spotkanie ich ulubieńcow w Pucharze Polski. Niestety nie dojdzie do powtórki sprzed paru lat i już na tym etapie żółto-czarni żegnają się z tymi rozgrywkami - informuje klub.

Nadzieje żółto-czarnych na wygraną były wielkie, tym bardziej, że w pucharowych rozgrywkach rozprawili się już między innymi z Kotwicą Kołobrzeg czy Arką Gdynia. Wejherowianie chcieli odegrać się za ostatni mecz w II lidze z zeszłej kampanii, gdzie na własnym boisku polegli 1:2 z Błękitnymi. Pierwsza bramka padła w 24 minucie, wówczas na prowadzenie wyszedł zespół ze Stargardu Szczecińskiego. Bramka wyrównująca dla wejherowian padła w 35 minucie dzięki Krzysztofowi Rzepa. Decydujący cios zadał jednak przeciwnik, zdobywając bramkę w 84 minucie gry.