16.03.2011 13:14 0

Wejherowo: Próba samobójcza 31-latki

Dyżurny wejherowskiej komendy otrzymał informację od mieszkańca Anglii, że mieszkanka Wejherowa prawdopodobnie targnęła się na swoje życie.

Zgłaszający dowiedział się o tym za pośrednictwem popularnego portalu społecznościowego od swojej znajomej. Policjanci ustalili, gdzie może mieszkać kobieta i natychmiast pojechali na miejsce. Wejherowianka została przetransportowana do wejherowskiego szpitala. 

Dziś w nocy około godziny 3:00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał od mieszkańca Anglii informację o tym, że 31-letnia mieszkanka Wejherowa, prawdopodobnie targnęła się na swoje życie. Z relacji zgłaszającego wynikało, że dowiedział się o tym za pośrednictwem popularnego portalu społecznościowego. Znajoma zgłaszającego napisała mu, że podczas rozmowy z siostrą pokłóciły się, po czym 31-latka się rozłączyła twierdząc, że może sobie coś zrobić. 

Mężczyzna podał dane osobowe 31-latki, ale okazało się, że kobieta nie mieszka pod swoim adresem. Policjanci szybko ustalili prawdopodobne miejsce pobytu poszukiwanej kobiety. Pojechali pod wskazany telefonicznie adres i zastali tam 31-latkę. Podczas rozmowy z mundurowymi 31-latka twierdziła, że nic jej nie jest, ale po krótkiej chwili policjanci zauważyli, że kobieta zaczyna słabnąć, wobec czego natomiast wezwali pogotowie ratunkowe, które przetransportowało ją do wejherowskiego szpitala.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24