15.03.2011 16:12 0

Rumia: Orkan rozgromił Start Mrzezino 6:0

Piłkarze Orkanu od samego początku dominowali na boisku. Ostatni w tabeli IV-ligi Start nie był w stanie przerwać serii goli, jakie padały na jego bramkę.

Sprawdzian przed rozpoczęciem III ligi, Rumianie zdali celująco. Rożnica klasy obu zespołów była bardzo widoczna. Pierwsza bramka padła w 16 minucie po strzale Kazimierczaka. Ten sam zawodnik, zaledwie 4 minuty później, zdobył kolejnego gola. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0 dla Orkanu, za sprawą celnego strzału Prinza w 40 minucie.

W drugiej części spotkania, gra wyglądała bardzo podobnie. Rumianie atakowali, a piłkarze Startu starali się nie dopuścić do utraty kolejnych bramek. Napór Orkanu był jednak zbyt silny. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Bartłomiej Kowalczyk. Ostateczny wyniki ustalił Roland Kazubowski w 70 minucie.

Bramki: P. Kazimierczak 2 (16, 20), M. Prinz (40), B. Kowalczyk 2 (50, 62), R. Kazubowski (70).

Skład Orkanu Rumia: Duda, Kowol, Kowalczyk, Dirda, Rogalski, Prinz, Dubicki, Żuk, Kazimierczak, Smarzyński, Adamus (I połowa) - Biecke, Szweda, Kazubowski, Proch, Meler, Bodzak, Krauze.