13.03.2011 12:18 0

Gdynia: Lotos wciąż niepokonane

W ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej Lotos Gdynia pokonal na wyjeździe drużynę AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 71:65!

To nie było łatwe spotkanie. Pierwszą kwartę nasza drużyna przegrała 16:24. W drugiej odsłonie meczu było już lepiej (22:10), jednak po przerwie w szeregi naszej drużyny ponownie wdarła się dekoncentracja. Po 30 minutach gorzowianki prowadziły 54:53. Ostatnia kwarta przyniosła zebranym na hali kibicom bardzo wiele emocji. Wyrównana walka trwała do końca.

Chęć walki i wola zwycięstwa przeważyły. Zmotywowane przez gdyńskiego szkoleniowca zawodniczki Lotosu Gdynia wygrały czwartą kwartę a w konsekwencji całe spotkanie 71:65!

Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobyła Marta Jujka - 20 (8 zbiórek). Punktowały również: Keria Swanier - 15 ( 7 zb), Monica Wright - 14 (11 zbiórek), Elina Babkina - 12, Paulina Krawczyk - 6, Olivia Tomiałowicz -4.

Przed nami play offy. Rywalem gdyńskiej drużyny w tegorocznych ćwierćfinałach będzie Matizol Lider Pruszków. Pierwszy mecz już w czwartek w Hali Sportowo - Widowiskowej "Gdynia"!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24