05.05.2014 10:43 0

Drużyna GOSRiT Luzino wygrała z Piastem Człuchów

W niedzielne przedpołudnie na stadionie GOSRiT Luzino, odbył się mecz XXVI kolejki spotkań, gdzie trzecia drużyna w tabeli GOSRiT/Wikęd Luzino podejmował ostatnią drużynę Piast Człuchów.

O godzinie 11:00 sędziowie dzisiejszego spotkania wyprowadzili obie ekipy na środek i po przywitaniu rozpoczęliśmy mecz. Od początku było widać, kto będzie dyktował warunki na boisku. W piątej minucie piękną indywidualna akcją popisał się Maksymilian Kenner, który minął dwóch zawodników Piasta i płaskim strzałem pokonuje golkipera gości. W 18 minucie Paweł Rutkowski otrzymuje futbolówkę tuż przed polem karnym Piasta i uderza bez zastanowienia na bramkę i podwyższa wynik na 2:0.

W 41 minucie meczu Paweł Rutkowski podaję piłkę do Krystiana Opłatkowskiego, który płaskim strzałem podwyższa wynik n 3:0.

Druga część spotkania to nadal ciągłe ataki gospodarzy. W 70 minucie po przepięknym strzale z 35 metrów w samo okienko bramki Krzysztof Wicki podwyższa rezultat na 4:0. Dziesięć minut później po strzale Łukasza Króla mamy 5:0. Kiedy wszyscy myśleli że takim wynikiem zakończy się spotkanie, napastnik gości Michał Duraj znalazł się w sytuacji sam na sam z Arturem Prangą i strzela bramkę honorową.

Po tym zwycięstwie nasz zespół umocnił się na 3 pozycji w ligowej tabeli tracą c do 2 miejsca, premiowanego awansem do III ligi 4 punkty.

Skład GOSRiT/Wikęd: Pranga- Politowski, Pliński, Benke, Białobrodzki - Kenner ( 70' Bank), Wicon, Rutkowski, Mienik (70' Kędziora)- Opłatkowski (50' Król), Wicki

Już w środę 7 maja 2014 roku GOSRiT/Wikęd rozegra kolejne spotkanie w półfinale regionalnego Pucharu Polski. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Piotra Munha będzie III ligowy Koral Dębnica. Spotkanie odbędzie się w Luzinie o godz. 17.00.