26.04.2014 20:01 0

GOSRiT Luzino zmiażdżył Żuławy Nowy Dwór Gdański

W sobotę o godzinie 16:00 na stadionie GOSRiT Luzino, odbył się mecz IV Ligi R- Gol.com w ramach XXIV kolejki spotkań, gdzie Wikęd Luzino zagrał z 16 zespołem ligowej tabeli LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański.

Po emocjonującej grze GOSRiT Luzino wygrał z Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-2. Drużyna z Luzina zajmuje obecnie trzecią pozycję w tabeli, tracąc do lidera 11 punktów.

Od początku spotkania, widać było że podopieczni trenera Piotra Munch chcą się zrewanżować za porażkę na wyjeździe 0:1 w rudzie jesiennej.

Pierwszą groźną sytuacje Wikęd stworzył sobie już w trzeciej minucie spotkania, ale strzał Krzysztofa Wickiego broni bramkarz gości. W 17 minucie meczu prostopadłe podanie Krzysztofa Wickiego do Krystiana Opłatkowskiego, który płaskim strzałem wyprowadza gospodarzy na prowadzenie. Trzynaście minut później samotny rajd Krzysztofa Wickiego, który minął obrońców Żuław jak tyczki na treningu i podwyższa wynik na 2:0. Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy meczu, ponowne prostopadłe podanie Wickiego do Opłatkowskiego, który strzela trzecią bramkę.

W drugiej części spotkania, kiedy wszyscy myśleli że to kwestia czasu, kiedy padną kolejne bramki dla gospodarzy w 52 minucie spotkania kapitan drużyny gości otrzymuje prostopadłe podanie i strzela bramkę na 1:3. Dwie minuty później kopia akcji i tym razem napastnik gości Studziński Paweł strzela bramkę kontaktową. W 68 minucie spotkania Krystian Opłatkowski w sytuacji sam na sam strzela swoja trzecią bramkę w meczu a czwartą dla gospodarzy i mamy 4:2. W 72 minucie meczu prostopadłe podanie do Opłakowskiego ale tym razem broni bramkarz. Cztery minuty później kopia sytuacji ale tym razem podanie do Kędziory, ale tu również górą bramkarz przyjezdnych. W 90 minucie spotkania Krzysztof Wicki mógł podwyższyć zwycięstwo dla gospodarzy ale piłka trafia w poprzeczkę.