13.04.2014 17:01 0

Wikęd stracił trzy punkty u siebie

Wikęd Luzino przegrał w niedzielę na własnym boisku z Olimpią Sztum. Gospodarze nie wykorzystali nadarzających się okazji do zdobycia bramki, co przyczyniło się do porażki na własnym boisku. Wikęd Luzino – Olimpia Sztum 2:3, do przerwy 2:2.

Piłkarze Olimpii Sztum już na początku spotkania objęli prowadzenie. Gospodarze odpowiedzieli celnym trafieniem już w 17 minucie, co doprowadziło remisu 1:1. Taka sytuacja nie trwała długo bo kilka minut później drużyna z Luzina zdobyła kolejną bramkę. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy goście doprowadzili do remisu.

W drugiej części spotkania padł tylko jeden gol. Sytuacji, szczególnie dla Wikędu, było o wiele więcej. Luziński piłkarze atakowali bramkę przeciwnika, trafili nawet w poprzeczkę. Kilka minut przed końcem meczu Olimpia Sztum przesądziła losy spotkania zdobywają trzecią bramkę.