05.04.2014 17:30 0

Lechia zwycięża z Zagłębiem Lublin

Lechia wygrała dzisiaj na własnym stadionie 2:1. Bramki dla biało-zielonych strzelili Piotr Grzelczak i Maciej Makuszewski.

• Biało-Zieloni znakomicie rozpoczeli spotkanie. Po bramce w 3 minucie Piotra Grzelczaka objęli prowadzenie 1:0. Dziesięć minut później wyrównał Aleksander Kwiek. Pod koniec meczu gola, dającego gdańszczanom zwycięstwo, zdobył Maciej Makuszewski. To trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo Lechii na PGE Arenie - informuje na swojej stronie Lechia Gdańsk.

LECHIA GDAŃSK - ZAGŁĘBIE LUBIN 2:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Grzelczak (3), 1:1 Kwiek (13), 2:1 Makuszewski (87).

Żółte kartki: Grzelczak oraz Banaś, Piech, Papadopulos.

Sędziował: Paweł Gil (Lublin).

Widzów: 11695.

LECHIA: 24. Mateusz Bąk - 17. Marcin Pietrowski, 2. Rafał Janicki, 27.Paweł Dawidowicz (46' 5. Krzysztof Bąk), 3. Nikola Leković - 11. Maciej Makuszewski, 30. Maciej Kostrzewa (67' 4. Paweł Stolarski), 21. Stojan Vranjes, 14. Piotr Wiśniewski (46' 10. Przemysław Frankowski), 9. Piotr Grzelczak - 8. Patryk Tuszyński.

ZAGŁĘBIE: 1. Silvio Rodić - 21. Bartosz Rymaniak, 7. Jiří Bílek, 5. Adam Banaś (46' 28. Łukasz Piątek), 3. Đorđe Čotra - 18. Łukasz Janoszka (46' 20. David Abwo), 58. Manuel Curto,33. Ľubomír Guldan, 11. Arkadiusz Piech, 6. Aleksander Kwiek - 27.Michal Papadopulos (80' 31. Johan Bertilsson).