29.03.2014 18:40 0

Gryf zwycięża w bardzo ważnym meczu

Niezwykle cenne trzy punkty wywalczyli podopieczni trenera Grzegorza Nicińskiego. Wejherowianie na Wzgórzu Wolności pokonali MKS Kluczbork 2:0. Bramki zdobyli Rafał Siemaszko i Łukasz Pietroń.

Już w pierwszej połowie meczu Rafał Siemaszko w 34 minucie wyprowadził Gryf na prowadzenie. Zwycięstwo przypieczętował strzał Łukasza Pietronia w 81 minucie meczu.

Przypomnijmy że ostatni mecz, który rozegrany został na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec żółto-czarni przegrali 3:2. Jeszcze do 80 minuty wydawało się, że wejherowianie cenny punkt wywalczą. Niestety Paweł Brzuzy w konsekwencji dwóch żółtych kartek musiał opuscić boisko, a minutę później z podyktowanego właśnie po faulu Brzuzego rzutu wolnego do bramki trafił Łukasz Grube.

WKS Gryf Orlex Wejherowo - MKS Kluczbork 2:0

Bramki: Rafał Siemaszko 34' i Łukasz Pietroń 81'