28.03.2014 14:40 0

W sobotę Gryf Wejherowo zmierzy się z MKS Kluczbork

Kolejny mecz Gryfa Wejherowo przed własną publicznością już w sobotę. O godzinie 16:00 żółto - czarni zmierzą się z MKS Kluczbork.

Ostatni mecz, który rozegrany został na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec żółto-czarni przegrali 3:2. Jeszcze do 80 minuty wydawało się, że wejherowianie cenny punkt wywalczą. Niestety Paweł Brzuzy w konsekwencji dwóch żółtych kartek musiał opuscić boisko, a minutę później z podyktowanego właśnie po faulu Brzuzego rzutu wolnego do bramki trafił Łukasz Grube.

Jak Gryf zamierza zatem zaskoczyć przeciwnika?

• Na pewno trener ustali odpowiednią taktykę na sobotnie spotkanie. Ja mogę tylko powiedzieć, że musimy zagrać bardzo zespołowo, być zdyscyplinowani taktycznie, nie unikać twardej gry i przede wszystkim strzelać bramki. Liczymy także, że podobnie jak to miało miejsce w meczu z Polonią Bytom także teraz będzie nas wspierać liczna i głośna grupa kibiców. To bardzo pomaga w grze - wyjaśnia na stronie Gryfa Maciej Osłowski.

Przedsprzedaż biletów w cenie 5 złotych i 1 złoty zaplanowana jest na piątek w godzinach 9.00 - 11.00 i 16.00 - 18.00. W sobotę kasa biletowa otwarta będzie od godziny 14.00.

W sprzedaży są również karnety na mecze w rundzie wiosennej w cenie 35 złotych.

Dzisiaj w Luzinie zmierzy się natomiast tutejszy GOSRiT Luzino z Amatorem Kiełpino. Początek spotkania o godzinie 15:00.