09.03.2014 08:41 0

Mistrzowie zakończenia wygrali z Sokołem Gdańsk

Było jak zapowiadali. Walka, pot, łzy i emocje do ostatniej sekundy. Tytani wygrali na własnym boisku z Sokołem Gdańsk 30:27. Doping zgromadzonych kibiców nasilił się szczególnie w końcówce meczu, kiedy był najbardziej potrzebny.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Początek meczu nie był zbyt szczęśliwy dla szczypiornistów z Wejherowa. Duża przewaga drużyny z Gdańska i trudna przeprawa do bramki przeciwników. Jednak udało się wyrównać i pierwsza połowa zakończyła się remisem 15:15.

Druga połowa to cały czas wyrównana walka. Dopiero końcówka spotkania przerodziła się w emocjonujące starcie. Każda sekunda była na wagę złota. Wiedzieli to Tytani i nie zaprzepaścili tej szansy. Udało się im zdobyć aż trzypunktową przewagę nad Sokołem Gdańsk.

Kolejne spotkanie, 22 marca Tytani zagrają również u siebie z MKS Grudziądz.