25.01.2014 21:45 0

Walczyli do ostatniej sekundy. Tytani zremisowali

Tytani wywalczyli remis z Energetykiem Gryfino - 29:29, do przerwy 14:17. Nie było łatwo. Dużo straconych stuprocentowych okazji i nerwowa gra nie pozwoliły sięgnąć po zwycięstwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Drużyna z Gryfina bez wątpienia należy do ligowej czołówki, co ma potwierdzenie w drugim aktualnie zajmowanym miejscu w lidze. Tytanom nie udało się jeszcze nigdy pokonać Energetyka. Sobotni mecz pokazał, że jest to możliwe, jednak na razie drużynie z Wejherowa udało się zremisować. Cenny punkt zasilił konto szczypiornistów z Wejherowa. Po sobotnich rozrywkach, utrzymują oni szóstą pozycję.

Koniec pierwszej połowy i początek drugiej do nawet 6-punktowa przewaga gości. Tytanom udało się dogonić drużynę Gryfina. Walczyli do ostatniej sekundy. 30 sekund przed końcem meczu wejherowianom udało się strzelić wyrównującą bramkę. Gryfinianie byli bezsilni i mimo prowadzenia przez większą część meczu nie udało im się zwyciężyć.

Kolejny mecz Tytani zagrają 1 lutego na wyjeździe z Gwardią Koszalin.