14.02.2011 10:07 0

Gdańsk: Dobry występ biało-zielonych. Lechia pokonała piłkarzy z Odessy 3:1

Sparingowy mecz z Czornomorcem Odessa potwierdził dobrą dyspozycję biało-zielonych. Gdańszczanie pewnie wygrali 3:1.

Bardzo dobry początek piłkarzy Lechii, sprawił że już w 4 minucie po samodzielnej akcji Pietrowskiego, prowadzili jedną bramką. Tak szybko zdobyty gol podbudował podopiecznych trenera Kafarskiego. Bardzo dokładne dośrodkowanie Bediego Buvala do Traore, zakończyło się piękną bramką i podwyższeniem prowadzenia.

Kropkę nad i postawił w 60 minucie Andiuskevicius, który pewnie wykonał rzut karny. „Jedenastka” została podyktowana po faulu na Tomaszu Dawidowskim. Piłkarzom Odessy udało się zdobyć honorowego gola na 25 minut przed końcem spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla zawodników z Gdańska.

Skład Lechii: Małkowski (46’ Kapsa) – Airapetian (46’ Albarracin), Bajić (46’ Janicki), Bąk (46’ Andriuskevicius), Deleu (70’ Żabko) – Surma (46’ Poźniak), Nowak (60’ Popielarz), Pietrowski (70’ Brzeski) – Sazankou (60’ Wiśniewski), Buval (46’ Dawidowski), Traore (60’ Lukjanovs).