03.07.2013 13:20 0

Arka gromi Olimpię Grudziądz w pierwszym sparingu

Zawodnicy Arki pokonali w sparingu Olimpię Grudziądz, ustalając końcowy wynik na 6:1. Od około 70 minuty nad boiskiem rozszalała się burza z piorunami. Sędziowie nie przerwali jednak gry, dzięki czemu honorowego gola dla gości zdobył Adrian Frańczak.

• Pierwszy sparing to przede wszystkim ocena testowanych 6 zawodników. Trenerzy podzielili dziś zespól na dwie jedenastki. W pierwszej połowie zobaczyliśmy 5 kandydatów do gry w Arce, w drugiej Brazylijczyka Glaubera. Pierwsze 45 min to koncert Arki i prowadzenie 4:0. Z dobrej strony pokazał się Michał Szubert, który dwukrotnie pokonał Krzysztofa Żukowskiego - czytamy na stronie Arki.

Ostatni gol padł z rzutu wolnego, a jego autorem był Piotr Tomasik.

Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz 6:1 (4:0)

Bramka: Szubert 9', 17', Kubowicz 23' (karny), Fujikawa 35', Jamróz 62', Tomasik 87' - Frańczak 78'

Arka: Miszczuk - Ryś, Gusoćenko, Benevente, Kubowicz - Piątkowski, Rzuchowski, Pietkiewicz, Wojowski - Fujikawa - Szubert

II połowa: Szromnik – Glauber, Jarzębowski, Sobieraj, Tomasik – da Silva, Pruchnik, Szwoch, Szulc – Jamróz – Aleksander

Olimpia: Żukowski (60' Zaniewski) - Pisarczuk, Łabędzki, Woźniak, Bielawski - Kłus, Smoliński - Rogalski, Gawęcki, Szczot - Zabłocki

II połowa: Żukowski – Bogusz , Mazurkiewicz, Woźniak, Banasiak – Górka, Śmietanko- Suchocki, Frańczak, Ruszkul - Cieśliński

żółta kartka: Bogusz