22.01.2011 11:20 0

Gdynia: Pomarańczowa Akademia Uni-Logistics na treningu Lotosu!

Poranny piątkowy trening Lotosu Gdynia odwiedzili przedstawiciele Pomarańczowej Akademii Uni-Logistics.

Studenci Uniwersytetu Gdańskiego, którzy związani są z szeroko rozumianą logistyką przyglądali się treningowi naszej drużyny, a chwilę po nim udali się do sali konferencyjnej, w której wysłuchali wykładu gdyńskiego szkoleniowca Georga Dikaioulakosa.

Pewne zagadnięcia, które ściśle wiążą się ze sportem, są również związane z życiem codziennym. Bycie dobrym trenerem, to bycie dobrym menadżerem. Podobnie jak w drużynie, tak i w każdej firmie, niezwykle istotna jest praca zespołowa. Jednak w każdym teamie, trzeba wybrać lidera.

To właśnie te zagadnienia podczas swojego wykładu poruszał George Dikaioulakos. Trener Lotosu Gdynia zaprezentował studentom swoją wizję, jak skutecznie budować dobry zespół, jak zbudować odpowiednią strategię działania, wybrać lidera oraz jak pokonywać trudności i słabości. Skupił się również na tym, jak należy rozdzielić obowiązki pomiędzy lidera a pozostałe osoby w zespole, aby osiągnąć najlepsze efekty.

To innowacyjne podejście do budowy zespołu miało na celu zobrazowanie konkretnej teoretycznej wiedzy, którą można zdobyć podczas studiów, a która z pewnością przyda się w pracy zawodowej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24