05.01.2011 15:37 0

Arka Gdynia wesprze WOŚP

Tak było w ub. roku

Arka Gdynia zaangażuje się XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizowana przez klub akcja rozpocznie się 9 stycznia o godz. 13 na obiektach Checzy przy ul. Zamenhofa. Zebrane w jej trakcie pieniądze zostaną przeznaczone na sfinansowanie zakupu sprzędu medycznego dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Punktualnie o godz. 13 wszystkich zgromadzonych powita klubowa maskotka „Śledź”. Tuż po przywitaniu wystartują przedmecze adeptów Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej, którzy zagrają z dziewczynami z Checzy oraz zawody drużyn dziewczęcych.

O godz. 15 boiskiem zawładną starsi zawodnicy. Zostanie rozegrany mini turniej seniorów, podczas którego wystąpią cztery drużyny: „GL6” - reprezentacja gdyńskiej ligi szóstek prowadzona przez Grzegorza Nicińskiego,„Arka Team” - zespół składający się z aktualnie grających w Arce piłkarzy, „Fani” - drużyna kibiców oraz „Drużyna św. Mikołaja” w składzie której wystąpią m.in. pracownicy biura, w tym dyrektor Andrzej Czyżniewski, trenerzy Jacek Dziubiński oraz Dariusz Ulanowski i Grzegorz Witt. Spotkania zostaną rozegrane na dwóch boiskach Checzy.

Goście zostaną poczęstowani bezpłatną grochówką i gorącymi napojami. Po symbolicznej cenie będzie można zaopatrzyć się w kiełbaski. Po meczach ochotnicy będą mogli spróbować strzelić rzut karny bramkarzowi Arki. Przez cały czas trwania imprezy wolontariusze WOŚP będą zbierać datki do puszek.

Głównym punktem imprezy będzie licytacja przedmiotów przekazanych na aukcję przez klub. Odbędzie się ona w „Pubie Checz” znajdującym się w kompleksie obiektów. Na aukcji będzie można wylicytować koszulki z autografami wszystkich piłkarzy Arki, rękawice bramkarskie z proporczykiem oraz zestaw kolekcjonerski składający się z medalu 80-lecia wraz z szalikiem pamiątkowym z meczu Arka – West Ham.

Gadżety Arki Gdynia będzie można zakupić również w IV LO w Gdyni. Tam aukcja będzie miała miejsce już w piątek. Ponadto oprawione zdjęcie z wystawy w CH Batory, okolicznościowa koszulka „Koniec Ery Plastic Areny”, proporczyk, smycz oraz piłka zostały przekazane na aukcję, którą w Teatrze Miejskim poprowadzi prezydent Wojciech Szczurek, a piłka z autografami i proporczyk trafiły do sztabu w YMCA.

Podczas niedzielnego finału będzie niepowtarzalna okazja sfotografowania się z byłmi i obecnymi piłkarzami Arki oraz możliwość zdobycia ich autografów.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24