05.01.2011 14:10 0

Gdańsk: Przedsezonowa prezentacja drużyny w formie press and practice day

Od kilku lat inauguracja sezonu poprzedzana jest w Gdańsku oficjalną prezentacją zespołu. Nie inaczej będzie i w tym roku, chociaż forma wydarzenia będzie zupełnie odmienna od tej, do jakiej nasi kibice zdążyli się już przyzwyczaić. Tym razem prezentacja LOTOS Wybrzeża przeprowadzona będzie bowiem na naszym stadionie, w znanej z Wielkiej Brytanii formule "press and practice day".

Taki sposób przeprowadzania prezentacji był już wykorzystywany na krajowym podwórku, m.in. w Tarnowie i Częstochowie. Formuła "press and practice day" wydaje się być o wiele bardziej atrakcyjna dla kibiców, którzy poza możliwością ujrzenia zawodników w akcji mają sposobność do bezpośredniego kontaktu ze swoimi bohaterami.

Wydarzenie, które wstępnie planowane jest na piątek, 1. kwietnia (późne godziny popołudniowe), zawierało będzie w swoim scenariuszu m.in.: specjalną konferencję prasową dla dziennikarzy, przeprowadzenie rozmowy ze wszystkimi zawodnikami biorącymi udział w prezentacji, pokazowe jazdy na torze. Fotografowie otrzymają także możliwość wykonania ciekawych zdjęć na potrzeby swoich Redakcji. Kibiców na pewno najbardziej ucieszy możliwość uzyskania autografów i zrobienia pamiątkowych fotografii.

Do dyspozycji dziennikarzy i kibiców, poza zawodnikami, będą także klubowi działacze oraz trener Stanisław Chomski. O dalszych szczegółach dotyczących "press and practice day" będziemy sukcesywnie informować.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24