03.01.2011 16:56 0

I Ty możesz zostać przyjacielem UEFA EURO 2012

Lokalny Komitet Organizacyjny EURO 2012 Polska i UEFA zapraszają do udziału w Konkursie Kreatywnym "Kibicujemy naszej reprezentacji – Razem Tworzymy Przyszłość".

Konkurs skierowany jest do osób powyżej 16. roku życia. Nagrodą jest prestiżowy, oficjalny tytuł Przyjaciela UEFA Euro 2012. To niepowtarzalna okazja, by znaleźć się w elitarnym gronie wraz z m.in. Lechem Wałęsą, Dariuszem Michalczewskim, Leszkiem Możdżerem czy Leszkiem Blanikiem.

Głównym celem konkursu jest promowanie pozytywnego kibicowania, a najlepsi uczestnicy zostaną wyłonieni przez specjalne jury, składające się ze znanych w Polsce osób.

Konkurs obejmuje trzy formy artystycznego wyrazu:

 1. Wypowiedź pisemna - wiersz lub opowiadanie, opis najważniejszego wydarzenia w życiu kibica lub jakąkolwiek inną historię (tekst nie powinien liczyć więcej niż 2000 znaków).

 2. Opracowanie graficzne - obraz, rysunek, patchwork, kolaż, projekt stroju kibica lub haft (praca nie powinna przekraczać wielkości formatu A2).

 3. Zdjęcie nawiązujące tematyką do nazwy Konkursu (plik nadesłany e-mailem nie powinien być większy, niż 10 MB, a praca nadesłana pocztą nie może przekraczać wielkości formatu A2).

Konkurs rozpoczął się 21 grudnia 2010 roku. Prace przyjmowane będą do dnia 31 stycznia 2011. Wszyscy uczestnicy muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy (formularze dostępne na stronie UEFA – www.pl.uefa.com).

Dodatkowo każda praca musi być podpisana w następujący sposób:

 • imię i nazwisko autora
 • dokładny adres
 • numer telefonu stacjonarnego i/lub komórkowego
 • adres e-mail (opcjonalnie)
 • data urodzenia

Prace nie opisane w powyższy sposób oraz/lub prace, do których nie dołączono podpisanego formularza zgłoszeniowego nie będą brane pod uwagę.

Adresy, pod które należy wysyłać Zgłoszenia (pracę oraz formularz zgłoszeniowy): Pocztą na adres:

EURO 2012 Polska Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 19

00-854 Warszawa

Z dopiskiem: Konkurs kreatywny Przyjaciele UEFA EURO 2012

E-mailem na adres: [email protected]

Zwycięzcy otrzymają:

 • ekskluzywny tytuł Przyjaciela UEFA EURO 2012
 • dyplom Przyjaciela UEFA EURO 2012
 • wyjątkowy pakiet upominków Przyjaciel UEFA EURO 2012, zawierający szereg przedmiotów opatrzonych logo UEFA EURO 2012.

Dodatkowo autorzy najlepszych prac w każdej kategorii otrzymają specjalną nagrodę – wyjazd wraz z zaproszeniem na jedną z imprez okolicznościowych, związanych z przygotowaniami do UEFA EURO 2012.

Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest na stronie UEFA.

Zainicjowany przez UEFA i Lokalne Komitety Organizacyjne EURO 2012 Polska, EURO 2012 Ukraina program Przyjaciele UEFA EURO 2012 zakłada utworzenie grupy 200 (100 w Polsce i 100 na Ukrainie) osób wspierających dobre imię UEFA EURO 2012. Każdy może być Przyjacielem UEFA EURO 2012. Wkrótce ogłoszone zostaną kolejne konkursy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24