03.01.2011 15:25 0

Wejherowo - Oleszczuk wzmocnił Gryfa

Bartłomiej Oleszczuk – zawodnik występujący na pozycji obrońcy ostatnio Gryf Słupsk wzmacnia kadrę wejherowskiego Gryfa Orlex.

  • Wychowanek Jantara Ustka jest kolejnym po Grzegorzu Gicewiczu nabytkiem urodzonym w 1991 roku, więc będzie spełniał wymogi gracza młodzieżowego również w kolejnym sezonie – tłumaczy Wiesław Renusz, dyrektor sportowy klubu ze Wzgórza Wolności.

Pozyskany obrońca w poprzednim sezonie zaliczył aż 27 występów strzelając przy tym dwie bramki. W barwach gryfa Słupsk w rundzie jesiennej obecnego sezonu zaliczył 12 występów i strzelił jedną bramkę. Słupski zespół w minionym sezonie z Oleszczukiem w składzie zajął wysokie czwarte miejsce w tabeli III lidze Bałtyckiej. - Życzymy Bartkowi, aby od stycznia dzielnie walczył o miejsce w pierwszym składzie zespołu Wojciecha Waśka oraz powodzenia na boisku – dodał Renusz. - Jestem bardzo zadowolony z decyzji, jaką podjąłem o przyjściu do Gryfa Wejherowo. Uważa, że to wielki krok naprzód. Gryfici są o wiele wyżej w tabeli niż mój poprzedni klub i mam nadzieję, że w Wejherowie się rozwinę. W każdym spotkaniu razem z drużyną będę walczył o trzy punkty – zdradził Bartłomiej Oleszczuk, nowy nabytek żółto – czarnych. W tym klubie zaproponowano mi bardzo dobre warunki i na pewno nie zawiodę oczekiwań działaczy oraz trenera co do mojej osoby. Gryf Wejherowo, jako klub sportowo, jak i organizacyjnie wygląda świetnie. Jest tutaj kilka boisk treningowych, zaplecze i dobry sprzęt. To wszystko wierzę, że przemieni się na wyniki sportowe, jakie uzyskamy w przyszłej rundzie oraz przyszłych sezonach – dodał zawodnik.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24