13.05.2024 11:00 1 ab

III liga. Stolem Gniewino wygrywa i coraz bliżej utrzymania

Zwycięstwem 2:0 piłkarzy Stolema Gniewino zakończyło się niedzielne spotkanie z Polonią Środa Wielkopolska. Dzięki zwycięstwu gniewiński zespół już w następnej, 30. kolejce III ligi gr. II, może sobie zapewnić utrzymanie w lidze.

Gospodarze objęli prowadzenie w 32. minucie meczu. W polu karnym gości przewinienia dopatrzył się sędzia i podyktował rzut karny. "Jedenastkę" na bramkę zamienił Patryk Soboczyński.

Na początku drugiej połowy ten sam piłkarz ponownie umieścił piłkę w bramce Polonii. Mecz ostatecznie zakończył się pewnym zwycięstwem Stolema 2:0.

Koniec. Mamy to. Wygrywamy bardzo ważny mecz i 3 punkty nasze. Brawo drużyna, dziękujemy kibice – podsumowali mecz gniewinianie w swoich mediach społecznościowych.

Stolem Gniewino - Polonia Środa Wielkopolska 2:0 (1:0)

Bramki: Patryk Soboczyński 32 (k), 50

Stolem (skład wyjściowy): Moczadło - Balewski, Lengiewicz, Bach, Sobczyński, Nikadon, Misztal, Kruczkowski, Biliński, P Soboczyński, Śliwowski

Stolem (rezerwowi): Dombrowski, Tomczak, Jasiński, Patelczyk, Wachowski, Szreder, Lemke, Łyszkiewicz-Dustet, Kafka

W tabeli Stolem zajmuje 15. miejsce z 33. punktami. W następnej kolejce zespół z Gniewina powalczy na wyjeździe ze Świtem Skolwin (Szczecin).

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.