22.01.2024 08:00 0 TS

Tytani Wejherowo pokonują USAR Kwidzyn. Wicon: 'Martwi mnie bardzo duża strata własna'

źródło: telewizjattm.pl/fot, D. Zaputowicz

Od zwycięstwa Tytani Wejherowo rozpoczęli powrót na ligowe boiska po świątecznej przerwie. Wejherowianie przed własną publicznością pokonali USAR Kwidzyn.

Tytani wygrali różnicą 12 bramek. Mimo to z postawy swoich podopiecznych nie do końca był zadowolony trener wejherowian Robert Wicon.

Jestem zadowolony z wyniku. 34:22 pokazało, że jesteśmy lepszą drużyną od USAR. [...] Zawodnicy pokazali dobrą piłkę ręczną. Troszeczkę martwi mnie bardzo duża strata własna. Wygarniamy piłkę w obronie, bramkarz broni, zawodnicy USAR sami popełniali błędy, a my zebraliśmy piłkę i sami ją wyrzucaliśmy. Zrobiliśmy tak dziewięć razy w pierwszej połowie. To było rażące i to pięć razy pod rząd - przyznał po meczu Robert Wicon.

Po 12. kolejce Tytani Wejherowo plasują się na 4. miejscu.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.