01.12.2013 18:10 0

Zwycięstwo dla Tytanów!

Tytani Wejherowo po zaciętej i mocno trzymającej w napięciu walce wygrali na własnym boisku z Alfą 99 Strzelno. W niedzielę po ponad miesięcznej przerwie piłka ręczna, w wydaniu II ligowym, wróciła do Wejherowa. Wróciła szczęśliwie dla Tytanów, którzy zwyciężyli przewagą 7 punktów. Ostateczny wynik meczu to 39:32.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU

W pierwszej połowie spotkania walka między zespołami była wyrównana. Największa przewaga oscylowała między 2-3 punktami. jednak to drużynie ze Strzelna udało się zejść do szatni z jednopunktową przewaga. Po 30 minutach gry na tablicy widniał wynik: 14:15.

Wielkie emocje przyniosła druga połowa meczu. Przez pierwsze 20 minut wynik był korzystny dla Alfy. Strzelno prowadziło nawet czterema punktami. Szczypiorniści z Wejherowa przespali początek drugiej połowy. Przeciwnicy wykorzystali ten czas i długo utrzymywali przewagę. Tytani nie poddali się i ostatnie 10 minut należało do nich. Udało im się odrobić straty, a kilka kolejnych akcji przyniosło im 7 punktów przewagi.

Po 10 spotkaniach zespół z Wejherowa zgromadził 10 punktów. W tabeli II ligi mężczyzn Tytani znajdują się na 8. pozycji. Kolejny mecz zagrają w Tczewie z Samborem.